Paczajcie,już 10 !!
Mam dzisiaj dobry humor ^u^
Zajadam się budyniem,a z głodem,to tak jak mówiłam,przyzwyczajam się.
Najgorzej jest wieczorem,gdy idę spać,bo wtedy myślę o wszystkim i o wszystkich.
Czytałam sobie o morfinie u dobrej ciotki Wikipedii i było tam napisane,że słowo 'morfina' pochodzi od Morfeusza (władca snów),bo gdy przedawkujesz,to zapadasz w śpiączkę.
Nic się generalnie nie dzieje,uczę się ''Gives you hell'' na gitarę (The All American Rejets *-*)
Gdyby nie Light,już bym nie dodała tego posta. xD
Po prostu wszystko jest OK jak na mnie,czyli bardzo dobrze dla Was.
Moja mantra

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz