Wiem,że piszę to w prawie każdym poście,ale naprawdę,jest coraz lepiej.
To tak,jakbyś bała się wyrzucić swoją starą,ulubioną zabawkę,ale powoli o niej zapominasz.
Fajne porównanie.
Light wyjechała sb do Zielonej Góry na święta.
Jestem ateistką,ale ze świąt nie zrezygnuję. xP
Wesołych dla Was i dla Light i dla Milky <3
</3

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz