sobota, 22 grudnia 2012

15 dzień

Jest spoko.
Wiem,że piszę to w prawie każdym poście,ale naprawdę,jest coraz lepiej.
To tak,jakbyś bała się wyrzucić swoją starą,ulubioną zabawkę,ale powoli o niej zapominasz.
Fajne porównanie.

Light wyjechała sb do Zielonej Góry na święta.
Jestem ateistką,ale ze świąt nie zrezygnuję. xP


Wesołych dla Was i dla Light i dla Milky <3


</3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz