czwartek, 20 grudnia 2012

13 dzień

HA !
WCALE NIE ZGINĘŁAM !!
CHOCIAŻ JET ZE MNĄ ŹLE !!!

Szczerze,im więcej dni bez majki,tym coraz gorzej.
Do głodu się przystosowałam,ale to mi siada na psychice i samopoczuciu.
Ale się nie daję.

Light ma wkurwa,bo chłopak którego ubóstwia,(rok starszy) nie chce się zadawać z 'młodszymi'.

Bravo Stasiek.


Współczuje,Light <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz