HA !
WCALE NIE ZGINĘŁAM !!
CHOCIAŻ JET ZE MNĄ ŹLE !!!
Szczerze,im więcej dni bez majki,tym coraz gorzej.
Do głodu się przystosowałam,ale to mi siada na psychice i samopoczuciu.
Ale się nie daję.
Light ma wkurwa,bo chłopak którego ubóstwia,(rok starszy) nie chce się zadawać z 'młodszymi'.
Bravo Stasiek.
Współczuje,Light <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz